Jak przygotować wesele w plenerze?

Wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń życia każdego z nas. Bardzo wiele par decyduje się na organizację przyjęcia weselnego plenerowego. Tego typu wydarzenia są niezwykle zjawiskowe, przypominają bajkowe zaślubiny. By jednak impreza spełniła nasze wymagania, warto pomyśleć o jej uprzednim zorganizowaniu. Jak przygotować wesele w plenerze swoich marzeń? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska.

Przepiękny anturaż

W pierwszej kolejności podczas organizacji imprezy plenerowej musimy znaleźć dogodną lokalizację. To piękna natura, zadbany teren, jak również udogodnienia, które są przygotowywane stricte pod tego typu przyjęcia (np. namiot, specjalnie wydzielony podest dla zespołu muzycznego) sprawią, że nasza impreza będzie niezapomnianym wydarzeniem. Organizując wesele pod Warszawą o charakterze otwartym, warto wybrać Pałac Zegrzyński. To niezwykle kameralne miejsce, z historią sięgającą XIX wieku, które olśni zarówno przybyłych gości, jak również Państwa Młodych.

Przygotuj się do zmiennej aury

Wesele w plenerze pod Warszawą rządzi się zupełnie innymi prawami niż przyjęcie w lokalu zamkniętym. Pomimo tego, że prognozy pogody są na czas naszego ślubu przychylne, warto przygotować się do zmiennej aury. W tym celu należy zadbać o;

  • koce dla przybyłych gości,
  • pawilon, który będzie znajdował się nad stołami,
  • namiot polowy, który będzie do naszej dyspozycji w razie konieczności schronienia,
  • materiałowe zadaszenia, które nawet w upalne dni dodadzą nam wytchnienia i cienia, a także będą chronić przed silnym wiatrem.

Właściwa dekoracja

By wesele w plenerze spełniło nasze oczekiwania i wyglądało jak z bajki, jednym z kluczowych elementów musi być jego dekoracja. W tym celu warto zadbać o:

  • świeże kwiaty,
  • lampiony,
  • wodne kompozycję, które składają się ze świec i kwiatów,
  • girlandy,

oraz wiele innych. Ważne, by każdy poszczególny element tworzył jedną, spójną całość.

Pragniesz stworzyć wesele swoich marzeń, którego wspomnienie przez resztę życia będzie wywołać łzę wzruszenia? Postaw na wesele w plenerze pod Warszawą, a z pewnością nie będziesz żałować. Idealnym miejscem będzie wcześniej wspomniany Pałac Zegrzyński.

About The Author

Reply