Wysłodki tofi – źródło energii krów mlecznych

Odpowiednie karmienie zwierzęcia to kwestia podstawowa, jeśli chcemy, by cieszyło się ono dobrym zdrowiem. Warto przemyśleć kwestię żywienia i dowiedzieć się, jak może poprawić metabolizm, trawienie i apetyt hodowanego zwierzęcia. Jedną z dostępnych opcji są wysłodki tofi. Sprawdź, jak są pozyskiwane i z jakich powodów warto je stosować.

Wysłodki tofi – jak właściwie powstają?

Takie rozwiązanie otrzymujemy podczas powstawania cukru – dokładniej wysłodki tofi są pozostałościami po tym procesie. Składają się więc ja nie buraki cukrowe w bardzo rozdrobnionej formie. Ten opis nie wyczerpuje jednak zagadnienia charakterystyki wysłodków. W takich produktach nie ma bowiem cukru oraz składników rozpuszczalnych w wodzie – wyługowano je podczas procesu powstawania cukru.

Jak mogą się przydać wysłodki tofi?

Takie rozwiązania są doskonałym sposobem na zapewnienie zwierzętom wartościowej paszy. Przede wszystkim wysłodki bogate są w cenne wartości energetyczne. W efekcie z pomocą produktu w bardzo prosty sposób można zadbać o zbilansowaną dietę zwierzęcia. Wysłodki tofi hurt będą doskonałe dla;

  • krów mlecznych;
  • bydła opasowego.

Wysłodki tofi hurt – na jakie inne zalety należy zwrócić uwagę podczas wyboru wysłodków tofi?

Produkt ma nie tylko atrakcyjną wartość energetyczną. Rozwiązanie pozytywnie działa na układ pokarmowy. Przyczynia się do zwiększenia zawartości białka i tłuszczu w mleko. Pobudza także apetyt zwierzęcia – chętniej je suchą karmę. Poprawie ulega także jego metabolizm.

Wysłodki tofi, podobnie jak inne rozwiązania paszowe, powinny być pozyskiwane jedynie ze sprawdzonych źródeł. W ten sposób zadbamy o bezpieczeństwo i zdrowie naszego zwierzęcia oraz zyskamy pewność, że dobrze wydaliśmy swoje pieniądze. Wysłodki tofi oferuje m.in. Agrovet. Na stronie kupimy także inne produkty, m.in.: nawozy, maszyny rolnicze, środki ochrony roślin czy wyposażenie obór.

About The Author

Reply