Drewniane pudełko na wino – wspaniałe opakowanie na prezent

Któż nie lubi wręczać prezentów? Jeśli planujesz sprawić komuś podarunek, zwróć uwagę na to, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Dziś sprawdzamy jak zadbać o luksusowo wyglądający prezent.

Poszukujesz eleganckiego prezentu? Pamiętaj, że opakowanie ma znaczenie

To, w jaki sposób zapakowany jest nasz podarunek, buduje u odbiorcy określone odczucia. Niedbale zapakowany prezent może świadczyć o pośpiechu albo o tym, że po prostu obdarowywanie danej osoby nie jest dla nas zbyt ważne. Tego nie chcemy.

Przyjęło się, że wino wręcza się w opakowaniu. To dużo bardziej eleganckie rozwiązanie niż przekazanie butelki alkoholu z rąk do rąk. Czasem potrzebujemy jednak czegoś więcej. Chcemy, żeby nasz prezent wyglądał jeszcze bardziej luksusowo. Zależy nam pokazaniu, jak ważny jest dla nas obdarowywany człowiek. Nie ma znaczenia, czy jest to osoba, z którą łączy nas stosunek służbowy, czy relacje osobiste. Drewniane pudełko może być strzałem w dziesiątkę w każdej z tych sytuacji.

Drewniane pudełko na wino

Jak wybrać drewniane pudełko na wino?

To szczególny rodzaj opakowania. Dobrze byłoby, gdyby prezentowało sobą elegancki wygląd nie tylko w momencie wręczenia prezentu, ale też później. Podczas zakupu zwróćmy uwagę na to:

Np. w takich miejscach jak Drewpart znajdziemy pudełka wykonane z solidnego drewna sosnowego oraz ze sklejki brzozowej

  • z czego wykonano zawiasy

Jeśli zdecydujemy się na mosiężne zawiasy oraz zatrzask, będziemy mieć pewność, że nasze pudełko zadba o godne zaprezentowanie prezentu.

Pudełka drewniane na wino – dlaczego akurat drewno?

Drewniane wyroby kojarzą się z klasą i trudno się z tym stwierdzeniem spierać. Dodatkowo drewno można łatwo poddać obróbce. Co to znaczy w praktyce? Jeśli zależy nam na tym, żeby zindywidualizować wyrób, możemy skusić się na piękny grawer (np. z życzeniami, z ważną datą lub inną istotną informacją). To zdecydowanie mniej standardowe rozwiązanie niż nudne, papierowe torebki, które otaczają nas właściwie z każdej strony. Podczas poszukiwań pudełka drewnianego na wino nie zapominajmy, że w sklepach z taką ofertą możemy odnaleźć również inne rozwiązania drewniane, np. pudełka na koperty ślubne czy na zdjęcia.

 

Źródło: https://www.drewpart.pl/

About The Author

Reply