Jakie rodzaje urządzeń samoobsługowych możemy znaleźć na stacjach paliw

Stacje paliw to w obecnych czasach nie tylko miejsca, gdzie można zatankować swój samochód, ale także wykonać wiele innych czynności bardziej lub mniej związanych z motoryzacją. Elementy wyposażenia takie jak odkurzacze samoobsługowe, kompresory do pompowania kół czy rowerowe stacje naprawcze to standard, który powinien być dostępny w okolicy większości rozbudowanych stacji. W ten sposób podczas jednej wizyty klient może skorzystać jednocześnie z kilku różnych udogodnień.

Odkurzacz do myjni i stacji paliw

Odkurzacze do myjni i stacji paliw zapewniają możliwość samoobsługowego wyczyszczenia wnętrza samochodu. To urządzenie przede wszystkim łatwe w obsłudze i skuteczne w swoim działaniu. Przy pomocy odkurzacza samochodowego bezproblemowo można usunąć kurz czy brud z tapicerki. Tego typu sprzęt jest przystosowany do pracy na wolnym powietrzu i nie ma potrzeby montażu pomocniczego zadaszenia. Odkurzacz na stację paliw jest nie tylko praktyczny, ale również może wyglądać atrakcyjnie i tworzyć spójną całość z punktem obsługi. Profesjonalne firmy, przykładowo https://novonord.com/, zajmujące się montażem sprzętu, oferują często usługę malowania proszkowego, dzięki czemu możliwym jest dopasowanie koloru do motywu przewodniego stacji czy też myjni.

Odkurzacz dla stacji to niewątpliwy atut, który może nakłonić klientów do korzystania z placówki wyposażonej właśnie w odkurzacze samoobsługowe. Możliwość uprzątnięcia samochodu przy okazji tankowania to udogodnienie, które wpłynie korzystnie na ocenę danej stacji. Dobrej jakości odkurzacz samochodowy to gwarancja wielu lat bezawaryjnego użytkowania. Urządzenia wykonane z wysokiej klasy podzespołów charakteryzują się swoją niezawodnością i odpornością na usterki.

Wartym uwagi urządzeniem jest także odkurzacz z kompresorem, dzięki któremu klienci nie tylko mogą wyczyścić wnętrze samochodu, ale również przy okazji napompować opony.

Kompresor do pompowania kół

Kolejnym z niezbędnych elementów współczesnej stacji benzynowej jest kompresor samochodowy. Za jego pomocą właściciel pojazdu z łatwością samodzielnie napompuje opony do ciśnienia odpowiadającego jego aktualnym potrzebom. Kompresor samochodowy samoobsługowy często dostępny jest w dwóch wariantach:

  • analogowy
  • cyfrowy

Kompresor cyfrowy umożliwia ustawienie wymaganego ciśnienia w oponie, którego wartość ukazuje się na wyświetlaczu.

Kompresor na stację paliw powinien być wytrzymały i nadawać się do pompowania zarówno opon pojazdów samochodowych i dostawczych, jak i jednośladów.

Samoobsługowa stacja naprawy rowerów

Rowerowa stacja naprawcza to urządzenie, które z pewnością zostanie docenione przez wszystkich miłośników jednośladów. Dzięki niej rowerzyści mogą skorzystać z zestawu narzędzi przystosowanych do naprawy rowerów oraz dostosować ciśnienie w oponach. Samoobsługowe stacje naprawy rowerów to wciąż dość rzadki element stacji benzynowych, dzięki czemu placówka wyposażona w tego typu urządzenie skutecznie wyróżni się na tle innych. Dobrej jakości rowerowe stacje naprawcze powinny być skonstruowane przy użyciu obudowy ze stali nierdzewnej, co sprawia, że będą odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Artykuł powstał przy współpracy Producenta urządzeń samoobsługowych Novonord

About The Author

Reply